Serwis Rakiet - tuning rakiet

Wymiana naciągu


Naciąganie rakiet to nasza pasja.
Zajmujemy się wymianą naciągów już od wielu lat.

Możemy pochwalić się wieloma sukcesami:

 • współpracą z Mistrzami i Mistrzyniami Polski,
 • tempem wymiany naciągu równym tempu na turniejach wielkoszlemowych,
 • naukami pobranymi od string men-ów na Roland Garros,

Nasza oferta:

 • Wymiana naciągu w rakiecie tenisowej i do squasha,

  Naciągamy rakiety na najnowszej i najbardziej zaawansowanej maszynie firmy Wilson, model Baiardo. Nie bez powodu między innymi na takich turniejach jak Roland Garros, czy US Open wybór padł na tą maszynę. Wymieniamy naciągi w iście ekspresowym tempie - ostatni rekord to 11 min 28sek - "tempo Wielkoszlemowe".

 • Tuning rakiet,

  Według danych producentów tylko 2 na 10 rakiet schodzących z linii produkcyjnej są identyczne. Te różnice wynikają między innymi z grubości lakieru, czy materiału. My zadbamy o to by Twoje rakiety były identyczne. Dostosujemy parametry (waga, balans, swingweight) by były w każdej z Twych rakiet takie same. Ponadto dostosujemy parametry do Twoich wymagań. Zajmujemy się także pogrubianiem rączek, wymianą i naprawą grometów.
 • Dobór naciągu,
  Naszym hasłem jest „The string is the engine”, ponieważ wiemy że dobór naciągu jest równie ważny co dobór rakiety. Oferujemy szeroki wybór naciągów oraz profesjonalną pomoc w ich doborze.
 • Pomiar naciągu na rakiecie,

  Oferujemy darmową usługę pomiaru naciągu na rakiecie. Pomiaru dokonujemy bardzo precyzyjnym elektronicznym urządzeniem Gamma ATS ERT 300. Siła naciągu może dać przewagę w grze, ale także ją odebrać. Jeżeli siła naciągu spadnie o 10% - 20% w stosunku do początkowej wartości może to spowodować utratę kontroli nad piłką, ale co gorsza może wywołać przeciążenie stawu łokciowego. Dlatego też warto jest mierzyć siłę naciągu, a nie czekać do pęknięcia.
 • Sprzedaż sprzętu tenisowego.
  Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów tenisowych, rakiet tenisowych oraz piłek. Prowadzimy także Komis Rakietowy, dlatego można zostawić u nas swoją starą rakietę na sprzedaż, a także kupić rakietę używaną. Dzięki współpracy z wieloma producentami w Polsce i na świecie jesteśmy w stanie sprowadzić większość sprzętów tenisowych.

Nie pozwól by Twój naciąg był powodem, przez który musisz zakończyć swoją przygodę z tenisem. Odwiedź Serwis Rakiet i dobierz naciąg oraz siłę naprężenia dokładnie do siebie. Przyjdź i dowiedz się jak wiele zależy od naciągu. Mats Wilander powtarza, że naciąg to połowa sukcesu, a my to wiemy.


„THE STRING IS THE ENGINE”

Cennik usług Rodzaje naciągów Cennik naciągów
Wymiana naciągu w rakiecie - naciąganie rakiet Naciągi ekspozycja Sprzedaż sprzętu tenisowego
możliwość zostawienia/odbioru rakiety w godzinach otwarcia KT Break pon-nd 8.00 - 22.00
(po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym)