Przyjęcie dla dzieci Warszawa Wawer

Tenisowe urodzinki dla chłopczyka i dziewczynki

Proponujemy oryginalny i jedyny w swoim rodzaju sposób na sportowe urodziny oraz inne zabawy okolicznościowe dla Twojego dziecka.

Nasza Oferta to bardzo aktywna, w pełni spersonalizowana, mega radosna i kolorowa. sportowa zabawa dla dzieci, o charakterze tenisowym.

Dopasujemy się do wszelkich Twoich potrzeb, tak by zabawa stała się niezapomnianym przeżyciem dla Twojego dziecka i Jego gości.

Oferujemy:

 • 2 godziny zabawy na hali sportowej / korcie tenisowym / w Twoim ogrodzie / lub
  w innych miejscach dla max 40dzieci, w wieku 4/5 lat do 12/13 lat,
 • dopasowanie się do Twoich pomysłów, koncepcji,
  ale także służymy naszą radą, sugestią i wieloletnim doświadczeniem,
 • sportową zabawę przeplataną poczęstunkiem wraz z napojami,
  dopasowaną do wieku, płci oraz możliwość fizycznych dzieci,
 • artykuły gastronomiczne, talerze, kubeczki, patery, sztućce itp.,
 • wiele dodatkowych atrakcji dla dzieci: piniata, bańki mydlane, nauka Zumby,
  wspinaczka, minigolf, malowanie buziek, strzelanie z łuku, slack line i wiele innych,
 • nagrody i upominki dla wszystkich gości,
 • zaplecze dla rodziców gości (jeżeli zabawa jest organizowana w KT Break),
 • konkurencyjną cenę i elastyczną wycenę.

O nas:

Jesteśmy firmą, która pierwsze sportowe - tenisowe urodziny zorganizowała w 2003 roku. Od tamtego czasu urządziliśmy wiele eventów, zabaw, urodzin, przyjęć, a liczbę zadowolonych gości i klientów możemy już liczyć w tysiącach. Sprostaliśmy najbardziej wymagającym rodzicom i najbardziej temperamentnym dzieciom. Zawsze staramy się, żeby każda zabawa dla dzieci była dopasowana do naszych gości, tak by każde „przyjęcie” było jedyne w swoim rodzaju. Naszą rekomendacją są tysiące zadowolonych dzieci.

Miejsce zabawy:

Proponujemy hale sportową (nawierzchnia twarda) lub kort tenisowy (o sztucznej nawierzchni) w Klubie Tenisowym Break (Warszawa). Jednakże nasze możliwości są znacznie większe. Organizowaliśmy zabawy między innymi: w prywatnym ogrodzie, w stadninie koni, w szkołach, salach, a nawet na łące.

Termin zabawy:

Jesteśmy elastyczni i dyspozycyjni, jednakże proponujemy weekendy ze względu na większe możliwości gości.

Zabawa:

Zabawa dla dzieci trwa 2 godziny plus przybycie gości oraz ich rozejście (hala sportowa w KT Break Warszawa jest rezerwowana na 3 godziny). Cała impreza jest prowadzona naprzemiennie (zabawa – poczęstunek). Zabawy sportowe dopasowujemy do płci, wieku i możliwości dzieci, oczywiście wszelkie propozycje z Twojej strony zostaną wcielone w plan. To samo tyczy się poczęstunku, który dopasujemy do Twoich potrzeb lub z Twoim poczęstunkiem, który przeprowadzimy. Na koniec zabawy jest finał wraz z tortem i głośnym Sto Lat, prezentem dla Solenizanta (od nas) oraz upominkami dla każdego gościa. Wszelkie detale są do ustalenia. Jesteśmy bardzo elastyczni, a zarazem dzielimy się swoim niemałym doświadczeniem.

Tenisowe urodziny piniataZabawa dla dzieci WarszawaTrampolina - Sportowe urodziny dla Twojego dziecka

Koszt zabawy:

Koszt zabawy jest zależny od rodzaju pakietu (czy z własnym, czy z naszym ustalonym poczęstunkiem), od ilości dzieci, od wybranych dodatków, a także miejsca i terminu zabawy. Szczegółowe informacje poniżej.

Szczegóły o pakietachCennik tenisowych urodzinekCennik piniat

Wszystkie szczegóły są kwestią ustaleń, dlatego już teraz zadzwoń (604 962 229) lub napisz zapytanie (Formularz kontaktowy),
a my sporządzimy dla Ciebie indywidualny cennik, byś mógł dać niepowtarzalne sportowe chwile Swojemu dziecku.

Śledź nasze aktualności i galerie na fanpage’u Tenisowe.Urodzinki

sportowe urodziny dla dziecka tort na tenisowe urodziny zabawa dla dzieci warszawa tenisowe urodziny 2 przyjęcie dla dzieci wawer sportowe urodziny dla dziecka 2 tenisowe urodziny 3 zabawa dla dzieci warszawa 2 sportowe urodziny dla dziecka 3 sportowa zabawa dla dzieci warszawa przyjęcie dla dzieci wawer 2 Najlepsza zabawa dla dzieci warszawa zabawa dla dzieci Warszawa Wawer unikalne tenisowe urodziny sportowe urodziny dla dziecka 4 urodzinowa zabawa dla dzieci warszawa wawer
możliwość zostawienia/odbioru rakiety w godzinach otwarcia KT Break pon-nd 8.00 - 22.00
(po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym)