Obozy i pólkolonie

Obozy i półkolonie

Półkolonie oraz obozy letnie i zimowe wraz z KT Break organizujemy już od ponad 20lat, cieszą się one nieprzerwanym zainteresowaniem. Nasza tradycja TENISOWAsięga lat 60-tych XXwieku! Tradycja zobowiązuje!

Zdjęcia oraz filmik z poprzednich wyjazdów: sprawdź nas. Nasze obozy są zgłaszane do kuratorium oświaty. Spełniają wszelkie wymogi formalno – prawne.

Kadrę stanowią wykwalifikowani, licencjonowani w pzt instruktorzy I trenerzy, byli czołowi polscy zawodnicy, absolwenci awf, szkoleniowcy kadry polski I mazowsza, z wieloletnim stażem oraz licznymi sukcesami w zakresie nauczania dzieci I młodzieży

Klub tenisowy break od lat z sukcesami bierze udział w systemie sportu kwalifikowanego, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Dysponujemy bogatym zapleczem specjalistycznych przyborów I przyrządów sportowych: siatki do minitenisa, rakiety I piłki do mini I midi tenisa, speedchecki, pachołki, znaczniki, pilki do wyrabiania refleksu, boule, deski do skimboardingu, zestawy do tenisa plażowego, badmintona, profesjonalny sprzęt do lekkoatletyki, gimnastyki, pływania, zespołowych gier sportowych, oraz wiele innych gadżetów do zabawy I animacji podnoszących standard prowadzonych przez nas zajęć.

Nasze najbliższe wyjazdy to : ferie zimowe 2019, a następnie majówka 2019.

Szczegóły na www.tenisbreak.pl

możliwość zostawienia/odbioru rakiety w godzinach otwarcia KT Break pon-nd 8.00 - 22.00
(po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym)